فناوری و ارتباطات

اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ

عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ را ببینید این وسیله همچنین اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ می باشد.

 
عجیب ترین موتورسیکلت تاریخ
موتورسیکلت یکی از وسایل نقلیه محبوب در میان گروه خاصی از مردم است. این وسیله نقلیه در حال حاضر به اشکال مختلف برقی و دیزلی با موتور احتراقی تولید می شود.

سرعت موردنظر موتورها با توجه به قدرت آن متفاوت است و همین موجب برگزاری مسابقات موتورسواری به اشکال مختلف شده است.
در این بخش عجیب ترین و انقلابی ترین موتورسیکلت های تاریخ را ببینید این وسیله همچنین اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ می باشد.

جوهامر J1 موتورسیکلتی است که اولین موتور الکتریکی لقب گرفته است و می تواند عجیب ترین موتور شناخته شود و با همین عجیب بودن می تواند تحولی عظیم در صنعت موتورسازی ایجاد کند.

 عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ
این اولین موتورسیکلت برقی است و می تواند با یک بار شارژ شدن بیش از ۳۰۰ کیلومتر راه برود اما نکته جالب درباره این موتورسیکلت این است که در هنگام ایست کامل می شود از آن به عنوان یک باتری استفاده کرد و از برق آن بهره برد.

سازندگان جوهامر J1 اعلام کرده اند که با باتری که در این موتورسیکلت قرار داده شده است، با تأمین کردن برق دو خانه، می تواند باعث تحولی بنیادی در این صنعت شود.

موتور ۱۱ کیلو واتی این موتورسیکلت می تواند ۱۴ اسب بخار قدرت تولید کند و حداکثر سرعت آن را به ۱۱۹ کیلومتر در ساعت برساند.

عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ

 
گفتنی است؛ این موتورسیکلت ها در دو مدل در بازار ارائه شده اند که مدل J1 150 31 هزار و ۶۰۰ دلار و مدل J1 200 34 هزار و ۵۰۰ دلار قیمت دارد که مدل J1 200 باتری بزرگتری دارد و انرژی بیشتری در خود ذخیره می کند.

 
 

موضاعات مرتبط:

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا