دعای بازگشت معشوق

دعای جلوگیری از طلاق دعا و ذکرهای قرآنی آشتی بعد از طلاق از راه دور

دعای جلوگیری از طلاق | متاسفانه امروزه شاهد این موضوع نگران کننده هستیم که آمار طلاق در جامعه به شدت افزایش یافته است. ( دعای جلوگیری از طلاق ) این جدایی قطعا همراه با تبعات روحی و جسمی برای طرفین خواهد بود. حتی در موارد زیادی مشاهده شده است که بعد از جدایی یکی از طرفین ابراز ندامت کرده و خواهان آشتی بعد از جدایی می باشد تا دوباره بتواند رابطه عاشقانه خود را گرم کند و باعث برگشت عشق از دست رفته شود.

دعای جلوگیری از طلاق

در این مطلب می خواهیم به مجموعه دعای آشتی بعد از طلاق بپردازیم و بدانیم در هر شرایطی چه دعایی بخوانیم تا به هدف خود که همان آشتی بعد از جدایی است برسیم.
پرسش و پاسخ از جمله این موارد می توان به دعای آشتی بعد از طلاق فوری، دعای آشتی بعد از طلاق از راه دور، دعای برگشت زن طلاق گرفته، دعای برگشت بعد از طلاق، دعای آشتی بعد از طلاق با آیت الکرسی،دعای جذب عشق برای آشتی بعد از طلاق و دعای جلوگیری از طلاق اشاره کرد. دعای جلوگیری از طلاق

دعای آشتی بعد از طلاق فوری

برای دعای آشتی بعد از طلاق به صورت سریع و فوری باید سوره واقعه را به دو عدد شیرینی یا نبات خوانده و آن را به خورد زن و شوهر طلاق گرفته دهید. امید است که این دعا خیلی سریع اجابت شود و با رفع کدورت، آشتی بعد از جدایی میسر گردد.

دعای آشتی بعد از طلاق از راه دور

اگر به دنبال دعایی هستید تا از راه دور و بدون دسترسی مستقیم به افراد، بخوانید و معجزه بازگشت معشوق رخ دهد، می توانید از دعای آشتی بعد از طلاق از راه دور که در زیر آمده است استفاده کنید. این دعا را ۷ روز و هر بار ۷ مرتبه با خلوص نیت قرائت کنید.
« بسم الله الرحمن الرحيم. إِبْرَاهِيمُ خَلِيلُ اللَّهِ مُوسَى كَلِيمُ اللَّهِ عِيسَى رُوحُ اللَّهِ مُحَمَّدٌ حَبِيبُ اللَّهِ و رَسُولُ اللَّهِ لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَی جَبَلٍ لَّرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ وَوَضَعْنَا عَنْكَ وِزْرَكَ الَّذِي أَنْقَضَ ظَهْرَكَ وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا. »

دعای برگشت زن طلاق گرفته

اگر مردی هستی که از همسرتان جدا شده و حال به دنبال برگرداندن شخص رفته هستید می توانید از دعای برگشت زن طلاق گرفته که در زیر آمده است کمک بگیرید. این دعا را هر روز بعد از نماز عشا ۴۰ مرتبه بخوانید و از خدا بخواهید تا با جلب محبت معشوق به زندگی برگردد.
« اللّهمَ اَلِّفْ بَینی وَبَینَها بَینَ آدَمَ وَحَوّا کَمااَلَّفْتَ »
پرسش و پاسخ دعای برگشت بعد از طلاق
اگر بین زن و مرد جدایی و طلاق رخ داده است در مجموعه دعای آشتی بعد از طلاق می توانید دعای زیر را ۳ مرتبه بخوانید و به هرکدام بدمید تا اگر خداوند عنایت کند زن و شوهر به هم برگردند.
«عَسَی اللهُ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً وَ اللهُ قَدیرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحیمٌ»

دعای آشتی بعد از طلاق با آیت الکرسی

دعای آشتی بعد از طلاق با آیت الکرسی به این صورت است که بعد از هر نماز یومیه بدون حرکت بر سر سجاده خود نشسته و با خلوص نیت ۵ مرتبه آیت الکرسی بخوانید. این کار را تا ۱۰ روز ادامه دهید تا با جلب محبت معشوق باعث بیقراری شدید وی و برگشت به زندگی شوید.
دعای جذب عشق برای آشتی بعد از طلاق
در مجموعه دعای آشتی بعد از طلاق می توانید از دعا جذب عشق که در زیر آمده است نیز استفاده کنید و با نیت عشق رفته و جلب محبت او این دعا را هنگام غروب آفتاب زمزمه کنید.
« بسم الله الرحمن الرحيم. اللهمَّ اِنّي اَعشَر خَلقَك وَ انس مِن نَسَبِهِم يا مرجان يا مَن شوش يا دَرمان يا مَن كادَ يا مَن سَقون يا مَن فاح يا كَرياح يا فَرقون يا بَرخون يا رَشوا يا درماق يا شوباش يا دردايا يا مرحوش يا فراشايا رقراب يا درمان يا برخون يا مكنون يا جوجهال يا مردون يا حرمان يا مراق يا مرنون يا درمان يا مرحوثانُ هُوَالّذي صَلَح اباح وجعل بَينَها برزَخاً وَ حَجَراً مَحجوراً يا مرفان يا كرغان يا مرمون يا لسان يا فرمان يا مرشان يا سافقون يا مرمار يا سوماشان يا سومادان يا حيران يا ذالخاس يا درمان يا درنون يا نبات يا زمراشات يا درمافات يا قبوس يا قدّوس يا ربّ الملائِكةِ والرِّوح يا دربونات يادرسوماق يادرشوباش يادربودان يادرسواعش يادرياب يادرجلال يا برهان يابرلام ياستوتون يارمال يا ديّان يا سبحان يا قدّوس وَ تَوَكّل عَلي العرش الرّحمن فَسئَل به خَيراً انتصران يا مردان يا مولان و بالله و من الله والي الله اللهمَّ لَكَ اسلَمتَ نَفسي وَ اِلَيكَ وَجَهتَ وَجهي وَ الَيكَ وَ افوّضتَ امري و اليك الجات ظَهري فاحفَظني بِحِفظِ الايمان من بين يدي و من خَلفي وَ عَن يَميني وَ عَن شِمالي وَمِن فَوقي وَمِن تَحتي وَ ما قَبلي وَادفع ُ عَنّي بِحَولِكَ وَ قُوَّتِكَ فَانهُ لا حَولَ وَلا قُوَّةَ الاّ بالله اَلعَليّ العَظيم. »

دعای جلوگیری از طلاق

در این بخش از مجموعه دعای آشتی بعد از طلاق می خواهیم به دعای جلوگیری از طلاق بپردازیم. اگر زن و شوهری در آستانه طلاق قرار دارند می توانید دعای زیر را هفت بار به نمک خوانده و از نمک در تهیه غذا استفاده کنید و آن غذا را به خورد زن و مرد دهید. امید است که به خواست خداوند مهرشان به دل یکدیگر بیفتد و از طلاق جلوگیری شود.
« زُيِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَواتِ مِنَ النِّساءِ وَ الْبَنينَ وَ الْقَناطيرِ الْمُقَنْطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَ الْفِضَّةِ وَ الْخَيْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَ الْأَنْعامِ وَ الْحَرْثِ ذلِکَ مَتاعُ الْحَياةِ الدُّنْياوَ اللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ »
همانطور که ملاحظه کردید در این مطلب از دعاجو به دعاهای مجرب در زمینه آشتی بعد از طلاق پرداختیم تا عزیزانی که رابطه شان با شکست مواجه شده است با این دعاها بتوانند به اهداف خود برسند و مجدد به زندگی مشترک با همسرشان برگردند. البته توجه داشته باشید اینکه شما تنها گوشه ای بشینید و از خدا بخواهید با دعا خواندن تمام مشکلات حل شود امکان پذیر نخواهد بود. بلکه دعا در کنار تلاش و کوشش موثر خواهد بود. همانطور که خداوند بلند مرتبه خود می فرماید: از تو حرکت، از من برکت. پس علاوه بر این دعاها می توانید مهارت ها و آگاهی های خود را برای آشتی بعد از جدایی و نحوه اقداماتی که باید انجام دهید بالا ببرید تا بتوانید در نهایت عشقتان را به سمت خود برگردانید و زندگی مشترک و پایداری بسازید.
بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا