دعای محبت

دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه + دعای فلفل سیاه برای ازدواج

دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه | طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه، دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه بسیار قدرتمند بوده و شما را سریع محبوب معشوقتان می کند. طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه مزایای فراوانی دارد ولی مدت اثر آن بر زندگی بسیار کوتاه بوده است. مدت زمان اثر بخشی طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه شش ماه می باشد و برای پایدار ماندن آن باید بعضی از طلسم ها و دعا های دیگر را همراه با اجرای این طلسم بکار ببرید.

دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

درست است که طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه بسیار مجرب و معروف است ولی بهتر است بدانید بر روی نصف افراد استفاده کننده اثر نداشته است. از همین رو بسیاری از متخصصین علوم غریبه پیشنهاد می دهد به دلیل اینکه هر دعا و طلسمی بر سرنوشت یک سری از استفاده کننده می نشیند از این رو بهتر است.

پرسش و پاسخ

بسیاری از طلسم ها و دعا ها را استفاده کنید تا طلسم یا دعای مخصوص افرادی مثل خودتان را پیدا کنید. بعضی در این مورد بسیار خوش شانس هستند و بسیار زود پی به ابزار مورد نظر خود در رابطه با علوم غریبه می برند و بعضی بسیار دیر. دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی از معروفترین طلسم ها در زمینه ایجاد محبت می باشد. برای استفاده از این طلسم باید 41 عدد دانه فلفل سیاه تهیه کرده و طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در زیر آمده است را به تک تک دانه ها بخوانید و سپس آن ها را در آتش بیندازید و بسوزانید.

« اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه »

دعای فلفل سیاه برای ازدواج

دعای فلفل سیاه برای ازدواج بسیار کار آمد و مجرب است کما اینکه بسیاری از گذشتگان برای استفاده از دعای فلفل سیاه برای ادواج گفته اند که مراقب انتخاب خود باشید که اگر اجرا کردید دیگر راه باز گشت ندارید. هفت دانه فلفل سیاه را تهیه کرده بر هر کدام 70 بار صلوات می فرستید و همه آن ها را اسیاب کرده در گلاب و زعفران حل می کنید.

دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

با آن بر روی کاغذی سفید و بدون خط نام فرد مورد نظر خود را به همراه نام مادرش بنویسید و کاغذ را نزد خود نگاه دارید. بعد از ازدواج که کمتر از شش ماه می باشد باید دعای فلفل سیاه برای ازدواج را در خاک دفن کنید. طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه را اگر با دعای فلفل سیاه برای ازدواج استفاده کنید مدت زمان اجابت آن سه ماه می شود. دعای جلب محبت پسر برای ازدواج  را به دختران عزیز پیشنهاد می دهیم و مجموعه دعای عاشق کردن دختر را به پسران و مردان، که در مطالبی تحت همان عناوین آورده ایم. دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

دعای فلفل سیاه برای بازگشت

دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را 12 بار بر هر دانه از هفت دانه فلفل سیاه که تهیه کرده اید بخوانید و در آتش بیندازید. دعای فلفل سیاه برای بازگشت معشوق را می توانید بعد از طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه برای فورت و مدت دار شدن طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه استفاده کنید.

پرسش و پاسخ

«کل نفس بما کسبت رهینه یوم تجد کل نفس ما عملت من خیر محضرا و ما التنهم من عملهم من شیء»

احضار فلفل سیاه

طلسم پیش رو که به عنوان احضار فلفل سیاه معروف است در بسیاری از موارد عاطفی مجرب است. برای اجرای صحیح طلسم احضار فلفل سیاه باید هفت عدد فلفل سیاه تهیه کرده بر هر کدام آیه 15 سوره بقره را قرائت کرده و آنگاه به هفت جهت مختلف خانه دفن کنید. طلسم احضار فلفل سیاه مخصوص قهر های تازه عروس و تازه داماد ها است.

بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه

بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه قبل از اذان صبح می باشد در بسیاری از افسانه های جهان که در مورد علوم غریبه بوده است بهترین زمان سوزاندن فلفل سیاه را قبل از اذان صبح دستور داده اند نگاه کنید به قویترین طلسم محبت دنیا. دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

هفت عدد فلفل سیاه

هفت عدد فلفل سیاه در بسیاری از جادو های سفید و سیاه باستان تا کنون عنصره مکمل بوده است. به طوره کلی استفاده از هفت عدد فلفل سیاه در همه طلسم ها و دعا ها مکمل بسیار قوی برای پایداری و فوریت تاثیر طلسم و یا دعا می باشد.

بعد از اتمام اجرای یک طلسم یا دعا اگر تمایل به قدرت مند تر شدن آن دارید بر هر کدام از هفت عدد فلفل سیاه هفت صلوات بخوانید و در آتش بیندازید. حتی در طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه که در همین مطلب آمده است هم می شود از همین مکمل استفاده کرد.

دعای فلفل سیاه برای جدایی

آیا کسی را می شناسید که انجام سرگرمی های باطله و پرداختن به مسائل متفرقه زندگی مثل دلسوزی برای کسی که لیاقت ندارد و رفیق بازی، زندگی وی را در حال تلف کردن می باشد؟ دعای فلفل سیاه برای جدای وی از معشوقی که در حال سوء استفاده می باشد بسیار در این مورد کار ساز است. دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

پرسش و پاسخ

نام  فرد و نام مادرش را بر روی یک برگه سفید بدون خط بنویسید و نام آن معشوق طمعکار را در پشت برگه.  14 عدد فلفل سیاه را در درون برگه که اسم فرد و اسم مادرش درون آن است بریزید و با یک نخ سیاه دوره کاغذ بپیچید. هر بار که یک دور نخ به دور دعا می پیچانید یک بار ذکر الله اکبر را با آرامش قرائه کنید تا 29 بار.

دعا برای رسیدن به معشوق 

صد و یازده مرتبه بسم الله رحمان رحیم 72 مرتبه الحمد الله و 21 مرتبه صلوات خوانده و بر هفت دانه فلفل سیاه بدمید. بعد از نماز صبح آن ها را در َآتش بیندازید باشد که به هدفتان دست بیابید. دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه یک سطح از طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه پایین تر می باشد ولی اگر به ترتیب دعا برای رسیدن به معشوق با هفت دانه فلفل سیاه و بعد طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه را اجرا کنید ترکیب استجابت آنها بسیار قدرت مند  می شود. دعای محبت سوزاندنی با فلفل سیاه

بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا