دعای احضار معشوق

دعای پشیمانی معشوق – طلسم برگشت شدید و قوی عشق رفته

بازگشت فرد غائب: اگر سوره ضحی را به اسم کسی که غائب یا گم شده است خوانده شود مسافر و گمشده و غائب سالم به خانه و خانواده اش باز می گردد.

دعای پشیمانی معشوق | در این بخش سوره‌ای و دعای پشیمانی معشوق و بازگشت معشوق آماده کرده‌ایم در این قسمت قرار است به معرفی بهترین سوره، دعا، ذکر و طلسم برای بازگشت معشوق بپردازیم که شامل دعای پشیمانی و بازگشت معشوق در یک روز، دعای بازگشت معشوق در سه روز، دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق، ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق، طلسم قوی برای بازگشت معشوق، دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق، ختم سوره ضحی برای بازگشت غایب می باشند.

« ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ »

دعای پشیمانی معشوق

دعای بازگشت معشوق در یک روز بسیار سریع و فوری عمل کرده باعث برگرداندن عشق شما در یک روز می شود. دعای بازگشت معشوق در یک روز که از بخش سوره ای برای بازگشت معشوق می باشد را که در زیر آمده است ۱۰۰۰ مرتبه بخوانید تا با ایجاد حس وابستگی معشوق بتوانید وی را خیلی فوری برگردانید. دعای پشیمانی معشوق
پرسش و پاسخ « فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ و لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم »
مهارت های زناشویی پس از ازدواج,سیاست زنانه برای تغییر رفتار مردان,خیانت در رابطه زناشویی۱۰,روش ساده برای دیوانه کردن پسران,جذب مردان – قانون جذب مردان از دیدگاه روانشناسی,چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم,ده دعای بازگشت معشوق,دعای دلتنگ کردن  معشوق,دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز,دعای بازگشت سریع غائب,سوره ضحی برای بازگشت معشوق,قوی ترین دعای جلب محبت شوهر (دعای پشیمانی معشوق)
دعای بازگشت معشوق در سه روز – این دعا در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق می باشد و بسیار مرسوم است. دعای بازگشت معشوق در سه روز که در زیر آمده است را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب بخوانید.
« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق – دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق آمده بسیار قابل توجه می باشد چرا که این دعا از نشانه های اراده ی قوی خداوند است. به این صورت که اگر خداوند کاری را بخواهد حتما انجام می شود. و به همین دلیل است که جزو ده دعای بازگشت معشوق می باشد. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.
« إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (نحل، ۴۰)إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل عمران، ۴۷ و…) خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل‏عمران، ۵۹) إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (یس، ۸۲) وَیَوْمَ یَقُولُ کُن َیَکُونُ (انعام، ۷۳) »

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

در این بخش از سوره ای برای بازگشت معشوق به آگاهی رسانی در مورد ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق می پردازیم ، ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق بسیار مجرب است. برای برگرداندن معشوق مورد نظر کافی است ذکر « الله الصمد » را ۱۰۰۰ بار تکرار کنید تا بوسیله جلب محبت معشوق او را به برقراری رابطه ای عاطفی و همیشگی برگردانید. دعای پشیمانی معشوق
طلسم قوی برای بازگشت معشوق – این بخش از سوره ای برای بازگشت معشوق به طلسم قوی برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است می پردازد. روی پارچه ای سفید و تمیز که باید زیر درختی سرسبز دفن شود با زعفران دعای زیر را بنویسید. دعای پشیمانی معشوق
« الوهح الوهح الوهح به نام فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا علیکم یا ابا ابطین اسواس اسواس احضروا ف ل ا ن ب ن ف ل ا ن »
دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق – در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق هستیم و در حال بررسی دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق. هنگامی که بین شما و معشوقتان کدورتی پیش آمده باشد و او از شما دوری گزیند، می توانید دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق را هفت مرتبه بخوانید تا هرچه سریعتر کدورت بین شما برطرف شود و با دعای رفع کدورت بین زن و شوهر همه چیز ختم به خیر می شود.
« اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (نام شخص طالب را ببرد) فی قلب (نام طرف قهر کرده را ببرد) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.» دعای پشیمانی معشوق

ختم سوره ضحی برای بازگشت غایب

آثار و برکاتی که در روایات برای ختم سوره الضحی ذکر شده است عبارت اند از:
به یاد آوردن امر فراموش شده: اگر فرد سوره ضحی را برای یک امر فراموش شده بخواند آن را به یاد می آورد.
بازگشت فرد غائب: اگر سوره ضحی را به اسم کسی که غائب یا گم شده است خوانده شود مسافر و گمشده و غائب سالم به خانه و خانواده اش باز می گردد. دعای پشیمانی معشوق
به یاد داشته باشید هر كس ۴۰ بار این سوره را بلافاصله و بدون تكلم و رو به قبله و با طهارت، در روز ها یا شب های مبارك مثلا شب جمعه بخواند به هر نیتی كه باشد حاجتش برآورده شود.
دعای پشیمانی شوهر – در مواردی که شوهر سعی در فاصله گرفتن از همسرش دارد می توانید دعای پشیمانی شوهر که در زیر آمده است را ۱۰۰ مرتبه بخوانید و به غذای شوهر خود فوت کنید تا هر چه سریع تر دعای پشیمانی شوهر اثر کند و وی از این تصمیم خود منصرف شود. در واقع این دعا باعث عزیز شدن شما می گردد.
پرسش و پاسخ « اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعه رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم »

دعای برگشت شوهر به زنش

اگر شوهری قصد طلاق همسرش را داشته باشد باید دعای برگشت شوهر به زنش را هر روز بخوانید تا با رام کردن شوهر او را به زندگی مشترکش برگردانید. دعای پشیمانی معشوق
« اللّهمَ اَلِّفْ بَینی وَبَینَهُ بَینَ آدَمَ وَحَوّا کَمااَلَّفْتَ »
دعای جلب محبت شوهر – برای اینکه محبت شوهر به زنش بیشتر شود، دعای جلب محبت شوهر توصیه می شود. دعای جلب محبت شوهر در دسته ی دعای پشیمانی شوهر با دیوانه کردن محبوب باعث افزایش مهر و محبت می گردد.
« اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَهً صَالِحَهً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَکَرْتُ اللَّهَ تَعَالَى أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِیتُ ذَکَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا »
دعای منت کشی شوهر – هنگامی که زن و شوهر با هم قهر کرده اند، دعای منت کشی شوهر خوانده شود تا با بیقراری شدید معشوق و دلتنگ شدن باعث منت کشی شوهر از همسرش شود. دعای پشیمانی معشوق
« اللَّهُمَّ اِقْذِفْ فِی قُلُوبِ اَلْعِبَادِ مَحَبَّتِی وَ ضَمِّنِ اَلسَّمَاوَاتِ وَ اَلْأَرْضَ رِزْقِی وَ أَلْقِ اَلرُّعْبَ فِی قُلُوبِ أَعْدَائِکَ مِنِّی وَ اُنْشُرْ رَحْمَتَکَ لِی وَ أَتْمِمْ نِعْمَتَکَ عَلَیَّ وَ اِجْعَلْهَا مَوْصُولَهً بِکَرَامَتِکَ إِیَّایَ وَ أَوْزِعْنِی شُکْرَکَ وَ أَوْجِبْ لِیَ اَلْمَزِیدَ مِنْ لَدُنْکَ وَ لاَ تُنْسِنِی ذِکْرَکَ وَ لاَ تَجْعَلْنِی مِنَ اَلْغَافِلِینَ »
دعا برای رفع قهر – دعا برای رفع قهر نیز یکی دیگر از دعاهای پشیمانی شوهر می باشد که به رفع کدورت و قهر کمک می کند. دعا برای رفع قهر را بعد از نماز صبح ۷ مرتبه بخوانید.(نگاه کنید به دعای آشتی زن و شوهر)
«عَسَي اللهُ اَن يَجعَلَ بَينَکُم وَ بَينَ الَذينَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً وَ اللهُ قَديرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحيمٌ »
دعای برگرداندن همسر – برای دعای برگرداندن همسر که خود جزیی از دعای پشیمانی شوهر هم می باشد باید هر شب وضو گرفته و با خلوص نیت دعای برگرداندن همسر که در یر آمده است را ۱۴ مرتبه بخوانید. این دعا به عنوان معجزه ی بازگشت عمل می کند.(یکی دگر از دعای برگشت همسر به خانه)
« زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ » دعای پشیمانی معشوق

دعای احضار شوهر

با خواندن دعای احضار شوهر از سوره بقره که در زیر آمده است می توانید از خدا بزرگ کمک بگیرید تا شوهرتان از دوری صرف نظر کند و مجدد برای ادامه زندگی برگردد. دعای احضار شوهر که در زیر آمده است را هر روز ۴۰ مرتبه هنگام ظهر بخوانید.
سفارش دعا « ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ »
در نهایت بایستی به این موضوع نیز اشاره کنیم که دعای پشیمانی شوهر و دیگر دعاها در این زمینه به شما کمک می کند شوهرتان را از دوری و تصمیم به جدایی منصرف کنید. اما در کنار خواندن دعا باید مهارت ها و تکنیک هایی را نیز به کار گیرید تا بوسیله ی آن ها کاری کنید شوهرتان خود به سمت شما رجوع کند و پس از آن هم دیگر به گونه ای رفتار نکنید که منجر به این جدایی ها شوید. دعای پشیمانی معشوق
مطالب مرتبط:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا