فناوری و ارتباطات

امکان برقراری مکالمه‌ی تصویری در اسکایپ بدون نیاز به ثبت‌نام یا دانلود

اسکایپ امکان برقراری مکالمه‌ی تصویری را به‌طور رایگان و بدون نیاز به ثبت‌نام یا دانلود برای کاربران فراهم کرده است.
شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شده است بسیاری از سازمان‌ها کارکنانشان را به کار آنلاین تشویق کنند. اکثر سازمان‌های بزرگ یا متوسط برای مکاتبات درون‌سازمانی بین کارکنان از ابزارهایی مانند مایکروسافت تیمز استفاده می‌کنند. در این‌ نوع پلتفرم‌ها کارکنان می‌توانند تنها با چند کلیک با جمعی از همکارانشان مکالمات ویدئویی برقرار کنند.
بااین‌حال، افراد و کسب‌وکارهای کوچکی که از قبل ابزار ارتباطاتی مناسبی در نظر نگرفته‌اند، ممکن است در وضعیت فعلی دچار مشکل شوند. خوشبختانه مایکروسافت به فکر این افراد نیز بوده و امکانات ارتباطی مناسبی برای آنان فراهم آورده است. نرم‌افزار اسکایپ این شرکت راهکار ارتباطی بسیار ساده و سریعی پیش روی این افراد می‌گذارد.
اسکایپ این امکان را برای کاربران مهیا کرده است که بدون طی‌کردن مراحل عضویت و بدون نیاز به دانلود، مکالمات گروهی تصویری برقرار کنند. بدین‌منظور، تنها کافی است کاربر فقط با یک کلیک، لینک منحصربه‌فردی برای خود ایجاد کند و آن را برای سایر شرکت‌کنندگان در مکالمه بفرستد. ناگفته نماند در این روش، نسخه‌ی سبک‌تری از اسکایپ استفاده نمی‌شود؛ بلکه تمامی ویژگی‌های این پلتفرم ارتباطی نظیر ضبط مکالمات و تارکردن پس‌زمینه دراختیار کاربر خواهد بود. مکالمات ضبط‌شده را تا ۳۰ روز مجددا می‌توان مشاهده کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا