آیه های مجرب قرآنی
موضوعات داغ

لوح و نگین شرف شمس استحباب و فضيلت دعای شرف شمس

گشایش ابواب رزق و افزایش روزی - برآورده شدن و اجابت سریع حاجات - دفع چشم زخم و نیروهای منفی - دفع جن و ارواح پلید

لوح و نگین شرف شمس | با لطف و عنایت الهی امسال 1403 خورشیدی، سفارش لوح و نگین شرف شمس در روز ۱۹ آذر برای تعدادی محدود انجام خواهد شد. لوح و نگین شرف شمس روایات معتبر فراواني در باب استحباب و فضيلت كاربرد شرف شمس وجود دارد
برخی معتقدند که معنی نقش شرف شمس کلمات ذیل است :
الله ، جمیل ، رحمن ، مومن و نور که در عوض این کلمات از پنج حرف اول آنها میتوان استفاده کرد . شرف الشمس میبایستی در ۱۹ درجه از برج حمل نگاشته یا حکاکی گردد.

لوح و نگین شرف شمس

فوائد زیادی برای لوح و نقش شرف شمس نقل گردیده که برخی از آنها عبارتنداز :
گشایش ابواب رزق و افزایش روزی – برآورده شدن و اجابت سریع حاجات – دفع چشم زخم و نیروهای منفی – دفع جن و ارواح پلید – دفع شر اشخاص شرور – سلطه وغلبه وهیبت بر انسانها – عزت و مقام رفیع یافتن – حفاظت اموال – بخت گشای بسیار موثر
جلب محبت و احترام و مجذوب نمودن افراد – ایمنی در سفرها – دفع بلیات و محفوظ ماندن از خطرات زمین و آسمان – ایمنی از شر حاکم ظالم – محفوظ ماندن از آفات جسمی و روحی – قضای حوایج – حفظ از گزند حیوانات موذی – تسهیل زایمان برای خانمها – حفظ از ستمگران و دشمنان (ملوک؛ حکام؛ جن, فامیل و…) – دفع شر دشمنان – درمان بیماری لاعلاج و هزاران خواص مجرب دیگر….

لوح و نقش شرف الشمس

متن دعای شرف شمس: بسم الله الرّحمن الرّحيم
اَللّهُم اِنّي اَسئَلُكَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِكَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّيِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِيمِ الطَميس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِي ه‍ِي كالكَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمكَ الشَّريفِ الاَعظَم اَن تُصَلِيَ علي سَيِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجري بِالقلم و اَن تَقضِي حاجَتِي. می باشد.

برآورده شدن حاجات با دعای شرف شمس
روز ۱۹ فروردین از ساعت ۱۱:۵ صبح تا اذان ظهر ۲ رکعت نماز حاجت مثل نماز صبح می خوانیم بعد ۱۰۰ صلوات می فرستیم و مقداری صدقه برای ایتام کنار می گذاریم.

سپس دعا رو می نویسیم و در زیر آن سلامتی و فرج آقا امام زمان(عج) را از خداوند منان درخواست کرده ، مرقوم میداریم و سپس حاجت خود را می نویسیم و آن را تا کرده در پاکتی می گذاریم و تا ۱۹ فروردین سال بعد آن را باز نمی کنیم باشد که انشاالله حاجت خود را بگیریم . لازم است بداینم که افضل وقت برای دعای شرف شمس ۱۱:۵ صبح تا اذان ظهر است و اگر فرصت نشد می توان دعای شرف شمس را تا اذان مغرب که هنگام استجابت دعاست انجام داد.

ذکر لوح و نگین شرف شمس

نکات مهم در طریقه نوشتن دعای شرف شمس باید رعایت شود:
۱٫ در موقع نوشتن دعای شرف شمس هیچ خطی دوبار کشیده نشود.
۲٫ در دعای سرف شمس سوراخ های ستاره و میم و ها و واو بسته نشود.
۳٫ خطوط ابتدا و انتهای ستاره یگدیگر را قطع نکنند.۴٫ باید دقت شود در حین نوشتن دعای شرف مشس باید اندازه الف ها یکسان باشد.
۵٫ واو آخر روی تمام نقش کشیده شود.
۶٫ اگر دعای شرف شمس روی کاغذ نوشته می شوند با گلاب و زعفران نوشته شوند. جدول ۴*۴ شرف شمس نیز بدین شکل است که خواص یکسانی با نقش دارد. لوح و نگین شرف شمس

بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا