دعای بازگشت شوهر

دعای برگشت شوهر به زنش دعای وابستگی شدید شوهر از راه دور

دعای برگشت شوهر به زنش | در این مطلب قصد داریم به معرفی دعای برگشت شوهر به زنش بپردازیم. این دعا برای خانم هایی کاربرد دارد که همسرشان از آن ها دلخور شده و فاصله گرفته است. دعای برگشت شوهر به زنش بایستی در امر حلال استفاده گردد تا منجر به دوام زندگی شود.
پرسش و پاسخ از جمله دعاهایی که در این مقاله با مضمون دعایی بازگشت شوهر به خانمش آمده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:
دعا برای برگشت شوهر به زندگی، دعای وابستگی شدید شوهر به زنش، دعای سریع جهت آشتی زن و شوهر، دعای پشیمانی شوهر، دعای برگشت به خانه و ذکر برای بازگشت همسر.

دعای برگشت شوهر به زنش

یکی دیگر از دعای برگشت شوهر به زنش، دعای برگشت شوهر به زندگی می باشد که در زیر آمده است و بایستی آن را ۴۰ مرتبه بخوانید تا با عاشق کردن مرد به صورت مجدد او را به زندگی زناشویی خود برگردانید.
« عَسَی اللهُ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَهً وَ اللهُ قَدیرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحیمٌ »
عناوین دعاهایی که در این مطلب از سایت ما مطالعه خواهید کرد عبارتند از:

دعای وابستگی شدید شوهر به زنش

در مواردی که خانم بخواهد همسرش را به شدت به خودش وابسته کند می تواند از دعای وابستگی شدید شوهر به زنش استفاده کند تا با جلب محبت شوهر او را به خود وابسته کند و موجب برگشت شوهر به زنش بشود.
« یُحِبّونَهُم کَحُبِّ الله اَلذینَ امَنوا اَشَدَّ حُبّاًْ لِلّه »

دعای سریع جهت آشتی زن و شوهر                          

اگر زن و شوهری در ارتباط زناشویی یا معمولی با هم قهر کرده اند با خواندن سه مرتبه دعای سریع جهت آشتی زن و شوهر که از جمله دعاها در زمینه دعای برگشت شوهر به زنش است، می توانید موجبات آشتی زن و شوهر را فراهم کنید. دعای سریع جهت آشتی زن و شوهر با رفع کدورت پیش آمده موجب برگشت آن ها به هم می شود.
پرسش و پاسخ « وتَمَّتْ کَلِمَةُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ »

دعای پشیمانی شوهر

اگر در رابطه زناشویی یا معمولی، شوهرتان در حق زندگی کار خطایی انجام داده است با خواندن ۱۱۰ مرتبه دعای پشیمانی شوهر که در زیر آمده است کاری کنید که از کرده ی خود پشیمان شود و معجزه ی بازگشت معشوق به زندگی رخ دهد.
« ولَقَدْ فَتَنَّا سُلَیْمَانَ وَأَلْقَیْنَا عَلَى کُرْسِیِّهِ جَسَدًا ثُمَّ أَنَابَ »

دعای برگشت شوهر به خانه

اگر در زندگی زناشویی یا عاشقانه شما، همسرتان خانه را ترک کرده است می توانید با خواندن دعای برگشت به خانه که در زیر آمده است موجب بیقراری شدید معشوق شده و کاری کنید هر چه سریع تر دلتنگ شود و به خانه برگردد. دعای برگشت به خانه را هر روز بعد از هر نماز واجب ۳ مرتبه بخوانید.
« والقیت علیک محبۀ منی ولتصنع علی عینی.اءذتمشی اختک فتقول هل ادلکم علی من یکفله فرجعناک الی امک کذالک یرجع فلان زاییده شکم فلانه الی هذهی البیت والمکان ولایخرج منه »

ذکر برای بازگشت همسر

در صورتیکه همسرتان از شما فاصله گرفته است می توانید با استفاده از ذکر برای بازگشت همسر که در زیر آمده است او را به سمت خود برگردانید. ذکر برای بازگشت همسر که همان دعای برگشت شوهر به زنش هم هست را هر روز ۴۰ مرتبه زمزمه کنید تا خدواند عنایت فرماید و بازگشت معشوق کمتر از سه روز میسر گردد.
« اللّهمَ اَلِّفْ بَینی وَبَینَهُ  بَینَ آدَمَ وَحَوّا کَما اَلَّفْتَ »
پرسش و پاسخ در کنار همه دعاهایی در زمینه دعای برگشت شوهر به زنش که به شما کمک می کند با عزیز شدن شوهرتان را مجدد به خود علاقمند کنید، می توانید به مهارت ها و سیاست های زنانه لازم در زندگی زناشویی آگاهی پیدا کنید و آن ها را به کار ببرید تا با دیوانه کردن محبوب مورد نظر زندگی سراسر آرامشی را برای خود رقم بزنید.
بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا