دعای ازدواج

دعای جذب زن یا دختر خوب مورد علاقه به هدف ازدواج دائیمی

« بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ اللهِ الذی یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ لَقُلُوبَهُمْ لَیْلٌ وَ نَّهارٌ وَ فِی ساعَهٍ وَ شَهْرٍ عَلی حُبِّهِمْ أَشَدُّ حُبًّا وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعًا »

دعای جذب زن | در این مطلب می خواهیم به مردانی که خواهان زن مورد علاقه خود هستند کمک کنیم تا با مجموعه دعای جذب زن و دختر مورد علاقه از راه دور آشنا شوند. تاکید می شود که تمامی این دعاها باید برای امر حلال استفاده شود و به هیچ عنوان برای موارد حرام به کار نرود تا اگر خداوند بلند مرتبه صلاح بداند به شما در رسیدن به هدف یاری رساند.

این دعاها شامل دعای جذب زن و دختر مورد علاقه از راه دور، دعای عاشق کردن زن از راه دور با ذکر الحلیم، دعای جذب زن از راه دور سریع الاجابه، دعای بیقرار شدن زن، دعای جذب زن به مرد، دعای جلب محبت زن از راه دور و دعای جذب فوری می باشد.

دعای جذب زن

برای اینکه خانم مورد علاقه خود را از راه دور به سمت خود جذب کنید باید دعای جذب زن از راه دور که در زیر آمده است را بخوانید و از خداوند بخواهید در این امر حلال شما را یاری کند. دعای جذب زن

« اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِأَسْمَائِكَ الَّتِي إِذَا دُعِيتَ‏ بِهَا عَلَى‏ مَغَالِقِ‏ أَبْوَابِ‏ السَّمَاءِ لِلْفَتْحِ انْفَتَحَتْ وَ إِذَا دُعِيتَ بِهَا عَلَى مَضَايِقِ الْأَرَضِينَ لِلْفَرَجِ انْفَرَجَتْ وَ أَسْأَلُكَ بِأَسْمَائِكَ الَّتِي إِذَا دُعِيتَ بِهَا عَلَى أَبْوَابِ الْعُسْرِ لِلْيُسْرِ تَيَسَّرَتْ وَ أَسْأَلُكَ بِأَسْمَائِكَ الَّتِي إِذَا دُعِيتَ بِهَا عَلَى الْقُبُورِ لِلنُّشُورِ انْتَشَرَتْ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اقْلِبْنِي بِقَضَاءِ حَاجَتِي »

دعای عاشق کردن دختر

اگر می خواهید زنی را به صورت غیر مستقیم عاشق خود کنید می توانید هر روز بعد از نماز صبح 110 مرتبه ذکر «الحلیم» را بخوانید. امید است که در مسیر جذب دختر مورد علاقه موفق شوید.

دعای جذب زن از راه دور

در مواردی که می خواهید خیلی سریع و فوری محبت دختر مورد علاقه را بدست آورید می توانید دعای جذب زن از راه دور سریع الاجابه که در زیر آمده است را زیر آسمان بدون سقف 400 مرتبه قرائت کنید.

« وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ »

دعای بیقرار شدن دوست دختر

برای بیقراری شدید معشوق می توانید دعای بیقرار شدن زن که در زیر آمده است را 444 مرتبه به تکه ای نبات خوانده و آن را به خورد زن مورد نظر دهید تا مهر شما به دلش بشیند.

« یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل »

دعای جذب دختر به پسر

اگر زنی از همسر خود کینه به دل دارد و از او دور شده است می توانید دعای جذب زن به مرد که در زیر آمده است را 7 مرتبه بخوانید تا با رفع کدورت، محبت بین زن و مرد بیشتر شود.

«عَسَي اللهُ اَن يَجعَلَ بَينَکُم وَ بَينَ الَذينَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً وَ اللهُ قَديرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحيمٌ»

دعای جلب محبت دختران از راه دور

اگر از خانم مورد علاقه تان دور هستید و می خواهید او را مشتاق خود کنید می توانید از دعای جلب محبت زن از راه دور که در زیر آمده است بهره مند شوید و آن را با خلوص نیت بخوانید تا دیوانگی عشق رخ دهد.

« بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ اللهِ الذی یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ لَقُلُوبَهُمْ لَیْلٌ وَ نَّهارٌ وَ فِی ساعَهٍ وَ شَهْرٍ عَلی حُبِّهِمْ أَشَدُّ حُبًّا وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعًا »

دعای جذب فوری زنان

در مواردی که می خواهید فردی را سریع به سمت خود جذب کنید می توانید دعای جذب فوری را که باعث جلب محبت قوی می شود، بخوانید.

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ إِلَّا الَّذِينَ يَصِلُونَ إِلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُمْ مِيثَاقٌ أَوْ جَاءُوكُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَنْ يُقَاتِلُوكُمْ أَوْ يُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَيْكُمْ فَلَقَاتَلُوكُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوكُمْ فَلَمْ يُقَاتِلُوكُمْ وَأَلْقَوْا إِلَيْكُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّهُ لَكُمْ عَلَيْهِمْ سَبِيلًا »

همانطور که ملاحظه کردید سعی کردیم در این مطلب از دعاجو نیز به درخواست مکرر بسیاری از آقایان مجموعه ای مجرب از دعای جذب زن از راه دور را گردآوری کنیم تا برای امر حلال از آن ها بهره مند شوید. اما همانطور که خود می دانید در کنار خواندن دعا و درخواست از خداوند بهتر است خودتان نیز در این زمینه تلاش کنید و با بالا بردن اعتماد به نفس و مهارت های ارتباطی جذابیتتان را افزایش دهید تا فرد مورد نظر جذب شما شود.

بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا