دعای بازگشت همسر
موضوعات داغ

دعای قرآنی بازگشت همسر ذکر برای بازگشت فوری همسر از راه دور

دعا و طلب از خدا هم همیشه مهم است. در عین این كه با كسب كمالات خود را دوست داشتنی می سازیم، باید از خدا هم بخواهیم ما را محبوب بندگان خودش كند و عرض كنیم

دعای قرآنی بازگشت همسر | موضوع این مقاله می باشد اما جداز ارائه دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق در این مقاله تصمیم داریم برسی کنیم آیا دعا می تواند اثر گذار باشد یا خیر؟ آیا دعای بازگشت همسر به تنهایی کافی است تا معشوق خود را برگردانیم؟ دعای قرآنی بازگشت همسر

 

پرسش و پاسخ

 

جز دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق آیا راه کار دیگری برای بازگشت معشوق وجود دارد؟ آیا علم روانشناسی راه حل کاملی برای این مشکل ارئه کرده است؟ اگر علاقه مند به دانستن دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق و پیدا کردن پاسخ های این سوالا هستید توصیه می کنم با ما باشید.

دعای قرآنی بازگشت

دعا و طلب از خدا هم همیشه مهم است. در عین این كه با كسب كمالات خود را دوست داشتنی می سازیم، باید از خدا هم بخواهیم ما را محبوب بندگان خودش كند و عرض كنیم:
«اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَى جَمِیعِ خَلْقِكَ حَتَّى لَا یكُونَ لِی فِی قَلْبِ أَحَدٍ مِنْ خَلْقِكَ غِلْظَةٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبِلُونِّی بِوُجُوهٍ بَسِیطَةٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی بِاسْمِكَ الْقُدُّوسِ الْعَظِیمِ الْأَعْظَم»
«اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعة رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم» «اللهم حَبِّبنی إلَیكَ وَ إلى مَلائكَتِكَ وَ إلى رُسُلِكَ وَ إلى عِبادِكَ الصاّلِحینَ»

طلسم بازگشت همسر رفته

اگر شوهر به زن محبت نمی‌کند، زن می‌تواند آیات زیر را بر قند و نبات بخواند و بدمد و بدهد تا شوهرش از آن قند و نبات بخورد. یا این‌که این آیات شریفه را بر گلاب بخواند و بدمد و سپس گلاب را به صورت بمالد. انشاءالله شوهرش مهربان و مطیع می‌گردد: «إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّةِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَةٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ»؛

دعا برای آشتی بین دو دوست

باید توجه داشت که قرآن کریم، کتاب انسان‌سازى است و هدف آن، هدایت انسان به سوى کمال و برآوردن نیازهاى بشر در این مسیر است. این هدف، عمدتاً در محورهای اعتقادیات، اخلاقیات و احکام، پی‌ریزى شده است؛ بنابراین قرآن کتاب کیهان‌شناسى، زیست‌شناسى، طبابت و… نیست، بلکه شأنش بالاتر از این معناست.

اما قرآن می‌تواند عاملى معنوى براى شفاى امراض جسمى و روحی باشد. در این مورد نیز هم خود قرآن اشاره دارد: «وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِینَ وَ لا یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إِلَّا خَساراً»؛ «و آنچه از قرآن نازل می‌کنیم (همه مایه) شفا و رحمت براى مؤمنان است و ستمگران را جز خسارت نمی‌افزاید».

و هم از اهل بیت عصمت و طهارت(ع) روایات و احادیث متعددى به دست ما رسیده است، ولی با تحقیق و جستجو در منابع حدیثی در می یابیم که چیزی همانند دستور بالا در منابع فقهی وجود ندارد و تنها در کتاب‌های مربوط به علوم غریبه و طلسمات چنین چیزی آمده است که نمی‌توان منشأ آن را روایات دانست.

 

پرسش و پاسخ

 

به علاوه؛ شرع مقدس برای جلب محبت و مهربانی میان زن و شوهر آداب و دستوراتی دارد که لازم است یک مسلمان به آنها که جنبه الهی دارند و برآمده از وحی است، پایبند باشد و در زندگی خود اجرا نماید.

معجزه بازگشت معشوق

امام صادق (ع) سفارشات زیر را به هر یک از زن و شوهر ارائه فرموده‌اند:
«مرد در پیوند میان خود و همسرش از سه چیز بی‌نیاز نیست:
همدلى با زن تا از این راه محبت و دلبستگى زن را به خود جلب کند. حُسن خلق و متوجه کردن دل زن به سوى خویش با قیافه‌اى که در چشم زن خوشایند باشد. توسعه دادن در معیشت همسر.

زن هم در ارتباط میان خود و همسر همدلش از سه خصلت بی‌نیاز نیست:
خویشتن‌داری از هر آلودگى تا دل شوهر در اعتماد به وى در هر خوش و ناخوش مطمئن باشد. مراقب حال شوهر بودن تا اگر لغزشى از او سر زد شوهر با او مهربان باشد. اظهار عشق به شوهر با دل‌رُبایى و زیبا ساختن خویش در چشم وى».

دعای بازگشت همسر رفته به مدت چهل روز ، هر روز ۱۳۳۳ اگر نتوانست ، ۶۶۶ مرتبه و اگر باز هم نتانستید کافی است ۶۶ مرتبه این اذکار را بخوانید : يس وَالْقُرْآنِ الْحَكِيمِ ص وَالْقُرْآنِ ذِي الذِّكْرِ ق وَالْقُرْآنِ الْمَجِيدِ ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا