دعای بی قراری شوهر

دعا برای جلوگیری خیانت مرد به زن + دعای آشکار شدن خیانت مرد

« وَهُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ النُّجُومَ لِتَهْتَدُواْ بِهَا فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ قَدْ فَصَّلْنَا الآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ »

دعا برای جلوگیری خیانت مرد به زن | بسیاری از خانم ها هستند که از خیانت شوهرشان واهمه دارند و به دنبال راهی برای جلوگیری از خیانت مرد به زن هستند. به همین دلیل است که در این مطلب از سایت نتیجه تلاش به جمع آوری دعا برای جلوگیری خیانت مرد کرده ایم. از جمله این دعاها در زمینه دعا برای جلوگیری از خیانت مرد به زن می توان به دعا برای جلوگیری از خیانت مرد به زن، دعای آشکار شدن خیانت مرد به زن، دعای زن دوم نگرفتن مرد، دعا برای قفل مرد، دعا برای پایبندی مرد، دعا برای وفاداری مرد و دعا برای دوام زندگی اشاره کرد که همگی با جلوگیری از خیانت باعث برقراری زندگی آرامی می شود.

دعا برای جلوگیری خیانت مرد

نقل شده است که اگر خانمی به دنبال این است که از خیانت همسرش جلوگیری کند باید دعای جلوگیری از خیانت مرد به زن را که در زیر آمده است روی کاغذی نوشته و با نیت جلوگیری از خیانت مرد به وی آن را به آب بیندازد. امید است که با رفع کدورت بین زن و شوهر احساس عشق زیاد شود و از خیانت جلوگیری گردد.

« لا يحل لك النساء من بعد والا ان تبدل بهن من ازواج ولو اعجبك حسنهن الا زوجتك »

دعای آشکار شدن خیانت مرد به زن

اگر زنی در شک و تردید است که شوهرش به او خیانت می کند یا نه بهتر است دعای آشکار شدن خیانت مرد به زن را که در زیر آمده است بخواند و به سمت همسرش فوت کند. با آشکار شدن خیانت مرد به زن تکلیف خانم روشن خواهد شد و دیگر در شک و تردید نخواهد بود. همچنین  دعای باز شدن قفل از کار  دعای زبان بند  دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز 

« يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا »

دعای زن دوم نگرفتن مرد

در موارد یکه خانمی نگران ازدواج مجدد همسرش هست می تواند از دعای زن دوم نگرفتن مرد استفاده کند و مانع ازدواج شوهرش شود. دعای زن دوم نگرفتن مرد که در زیر آمده است را باید 110 مرتبه خواند. این دعا باعث عزیز شدن نزد شوهر شده به نحوی که مرد نخواهد همسر دوم بگیرد.

 

پرسش و پاسخ

 

« اذا جأ نصر اللّه‌ وَمِن‌ْ اَّیَاتِه‌ِ أَن‌ْ خَلَق‌َ لَکُم مِن‌ْ أَنفُسِکُم‌ْ أَزْوَاجاً لِّتَسْکُنُوا إِلَیْهَا وَجَعَل‌َ بَیْنَکُم مَوَدَّة‌ً وَ رَحْمَة‌ً إِن‌َّ فِی ذَلِکَ لاَ َّیَات‌ٍ لِقَوْم‌ٍ یَتَفَکَّرُون‌َ »

دعا برای قفل مرد

دعا برای قفل مرد مخصوص زنانی است که به اندازه کافی به همسرشان اعتماد ندارند و به دنبال دعا برای جلوگیری از خیانت مرد به زن هستند. دعا برای قفل مرد که در زیر آمده است را بخوانید تا بتوانید با رام کردن شوهر خود او را برای همیشه به خودتان قفل کنید و از خیانت وی جلوگیری کنید. همچنین  دعا برای حرف شنوی شوهر

« لَقَدْ جَأَکُم‌ْ رَسُول‌ٌ مِن‌ْ أَنْفُسِکُم‌ْ عَزِیزٌ عَلَیْه‌ِ مَاعَنِتُّم‌ْ حَرِیص‌ٌ عَلَیْکُم بِالْمُؤْمِنِین‌َ رَؤُوف‌ٌ رَحِیم‌ٌ إِن تَوَلَّوْا فَقُل‌ْ حَسْبِیَ اللّه‌ُ لاَإِلَه‌َ إِلآ هُوَ عَلَیْه‌ِ تَوَکَّلْت‌ُ وَهُوَ رَب‌ُّ الْعَرْش‌ِ الْعَظِیم‌ِ. »

دعای پایبندی مرد

دعای پایبندی مرد از مجرب ترین دعاها برای جلوگیری از خیانت مرد به زن است و باعث پایبندی مرد به زندگی می شود. این دعا که در زیر آمده است را روزی سه مرتبه بخوانید. این دعا به بیقراری شدید شوهر و معشوق شما کمک خواهد کرد و به این ترتیب وی را پایبند زندگی می کند.

« وَهُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ النُّجُومَ لِتَهْتَدُواْ بِهَا فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ قَدْ فَصَّلْنَا الآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ »

دعای وفاداری مرد

نقل شده است خانمی که به دنبال وفاداری شوهرش هست بهتر است دعای وفاداری مرد به زن را خوانده و به غذای مرد بخوراند تا با جلب محبت شوهرش او را برای همیشه به خود وفادار نگه دارد. دعای وفاداری مرد به زن در زیر آمده است و با جلوگیری از خیانت مرد به زن باعث تداوم زندگی می شود.

« اللّهمّ حَرَّستُ و وَقیتُ و رَبطتُ حتی لا تخرج من مکانهاانّه علی رَجعِهِ لَقادِر فمالهُ من قُوّهٍ و لا ناصر جئنا بکم لفیفاً وَقِفوهم انَّهم مسئولون حَتّی لا تَخرُجْ مِنْ بَیتِها و صَلیْ الله عَلی مُحَمـد و عَلیٰ آلِه و صَحبه و سَلّم »

دعای دوام زندگی

افرادی که نگران دوام زندگی خود هستن و می خواهند از خیانت مرد به زن جلوگیری کنند بهتر است دعای دوام زندگی که در زیر آمده است را 7 مرتبه بعد از نماز صبح بخوانند تا با دیوانه کردن محبوب خود بتواند زندگی با دوامی را رغم بزند.

« فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُواْ بِاللّهِ وَاعْتَصَمُواْ بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا »

 

پرسش و پاسخ

 

دعا برای جلوگیری خیانت مرد

در پایان بهتر است به این موضوع هم اشاره کنیم که تمامی دعاها در راستای جلوگیری از خیانت مرد به زن کاربردی هستند و به خانم ها در این زمینه کمک می کنند. اما بهتر است در کنار این دعاها به دنبال کسب مهارت ها و یادگیری تکنیک هایی نیز باشید تا بتوانید شوهرتان را به صورت دایمی به خود جذب کنید به صورتیکه به جز شما نخواهد با فرد دیگری در رابطه باشد.

بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا