دعای آشتی

دعا برای دیدار شخص مورد علاقه ذکر قرآنی برای ملاقات با فرد دلخواه

دعا برای دیدار شخص | در این مطلب به ارائه توضیحاتی در خصوص دعا برای ملاقات شخصی که به واسطه کدورت در قهر می باشد پرداخته است. به واسطه کدورت بین پدر و پسر سالهاست که مادر نتوانسته پسر را ببیند یکی از کاربرد های دعای زیر که به دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت، در قهر بوده معروف می باشد همین مورد است. دعا برای دیدار شخصی که قهر است در بسیاری از موارد منجربه آشتی می شود. این دعا برای مواردی که زن و شوهر در قهر هستند نیز کاربرد نتیجه بخشی داشته است.

دعا برای دیدار شخص

دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت و قهر سالهاست که بین شما جدایی افتاده است را که در زیر آمده باید ۱۱ مرتبه بعد از نماز صبح با صدای بلند به مدت سه روز قرائت کنید. دعا برای ملاقات با شخص مرود نظر هم می تواند مکمل خوبی برای دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت سالهاست وی را ندیده اید باشد.دعا برای دیدار شخصی که قهر است مکمل خوبی برای دعای دیدار می باشد.

دعا برای ملاقات با شخصی دلخواه

دعا برای ملاقات با شخصی از فامیل یا آشنایی که به دلیل مصافت طولانی علاقه ای به دیدار وی دارید و زمان درازی است که دلتنگ وی شده اید در ادامه مطالعه می کنید. دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است را که در زیر آمده بعد از نماز صبح به مدت یک ماه قرائت کنید. توجه داشته باشید بعد از خواندن دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است باید نام فرد مورد نظر را سه مرتبه بگویید. می توانید از دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر در پنج روز آخر با همان دستورالعمل استفاده کنید که موجب قدرت بیشتر در اجابت دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است می شود.
پرسش و پاسخ دعا برای ملاقات با شخصی که در مسافرت است را اگر در فاصله زمانی یک هفتگی از دعای دیدار اجرا کنید فواید بسیار دارد. دعا برای دیدار شخصی که در اثر کدورت قهر است مکمل بسیار خوبی برای دعا برای ملاقات با شخصی که از شما دور است می باشد.
عناوین دعاهایی که در این مطلب از سایت ما مطالعه خواهید کرد عبارتند از:

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَیْکِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَیْکَ وَاَعْظَمِها لَدَیْکَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَیْکَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِی وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِی وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ اکْفِنى کَذا وَکَذا »

دعای دیدار

قبل از دیدار یار، معشوق یا شخص مورد نظر که تمایل دارید مهرتان در دلش بیفتد می توانید دعای دیدار را بخوانید. نگرانی دارید در مصاحبه برای استخدام یا مراسم خواستگاری پسندیده نشوید و تمایل دارید همه چیز تحت کنترل خدا به خیر و خوشی پایان بپذیرد؟ دعای دیدار که در زیر آمده است را باید بعد از نماز صبح ۱۷ مرتبه در دل بخوانید. دعا برای ملاقات با شخص به مدت ۵ روز طول می کشد و پایداری آن بعد از اجابت بیشتر است ولی دعای دیدار را همان روز دیدار باید خواند و برای اجابت متمرکز همان روز می باشد. دعا برای دیدار شخصی از نظر قدرت دو سطح بالا تر است دعای دیدار می باشد.
« آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ادامه در »

دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

۱۱۶ بار الله اکبر را بعد از نماز های پنج گانه به مدت ۵ روز قرائت کنید . بسیار توصیه شده است که با صدای بلند و شمرده شمرده خوانده شود.در دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بعد از قرائت ۱۱۶ بار الله اکبر باید نام شخص مورد نظر را سه مرتبه تکرار کنید ولی اگر نام او را ندانید باید تصویری که از وی دیده اید را به یاد بیاورید. در روز آخر دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بهتر است از دعای دیدار استفاده کنید. دعا برای دیدار شخص و دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر از نظر پایداری با هم برابرند

دعا برای دیدن معشوق در بیداری

موارد استفاده دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق خود را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد. به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعای زیر را بعد از قرائت ۱۷ صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید. زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد.  توجه داشته باشید دستور العمل دعا برای دیدار شخصی را با دعا برای دیدن معشوق در بیداری تحت هیچ عنوان اشتباه اجرا نکنید.
« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً  »

دعا برای دیدن شخص مورد نظر

موارد استفاده دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداری و یا دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق یا شخص خواصی را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد. به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعا زیر را بعد از قرائت ۱۷ صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید. زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد.
پرسش و پاسخ « اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

دعای براورده شدن ارزوی محال

دعای براورده شدن ارزوی محال که تا کنون بیشترین نتیجه را داده است . فرستادن صلوات برای سلامتی امام زمان می باشد. روزی ۵۰۰ صلوات برای سلامتی امام زمان قرائت کنید و در نماز شب ارزوی خود را که فکر می کنید محال است انجام شود با پروردگار خود در میان بگذارید. این دستور العمل را ۴۰ روز و ۴۰ شب دنبال کنید . آرزو برای شما محال است نه آفریدگار. فراموش نکنید اگر تحت هر شرایطی چه خوب چه بد، از پیش آمد هایی که آفریدگار در مسیر سرنوشت شما قرار داده شاد و شکر گذار باشید، تسلیم مطلق در برابر امر پروردگار باشید او برای شما در آینده شرایطی را فراهم می کند که اگر خود نویسنده تقدیر خود بودید هم فکرتان به این چنین نعمتهایی نمی رسید.

دعا برای ملاقات با شخصی دلخواه

پنج مرتبه صلواتی را که در زیر آمده بعد از نماز های پنج گانه به مدت ۱۴ روز قرائت کنید. روز چهاردهم بعد از خواندن نماز مغرب و عشاء نام فرد یا چیزی را که از خدا می خواهید سه بار به زبان بیاورید. در دسته بندی دعا ها دعا حاجت قوی نه تنها از دعا برای دیدار شخصی که در قهر است قویتر می باشد بلکه هم سطح با قویترین طلسم محبت دنیا قرار می گیرد. دعای براورده شدن ارزوی محال نیز با دعا یی که اینجا تحت عنوان دعا حاجت قوی آمده است برابری می کند.
« اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، مَا اخْتَلَفَ الْمَلَوانِ وَتَعاقَبَ الْعَصْرانِ وَ کَرَّ الْجَدیدانِ وَ اسْتَــقْــبَلَ الْفَرْقَدانِ وَ بَلِّغْ روحَهُ وَاَرْواحَ اَهْلِبَــیْـتِهِ مِنَّا التَّحِیَّهََ وَالسَّلامِ »
بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا