دعای بازگشت معشوق

سوره ای برای بازگشت معشوق ختم سوره ضحی برای بازگشت غایب

سوره ای برای بازگشت معشوق | در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق هستیم و در این قسمت قرار است به معرفی بهترین سوره، دعا، ذکر و حرز برای بازگشت معشوق بپردازیم که شامل دعای بازگشت معشوق در یک روز، دعای بازگشت معشوق در سه روز، دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق، ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق، طلسم قوی برای بازگشت معشوق، دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق، ختم سوره ضحی برای بازگشت غایب می باشند.

سوره ای برای بازگشت معشوق

دعای بازگشت معشوق در یک روز بسیار سریع و فوری عمل کرده باعث برگرداندن عشق شما در یک روز می شود. دعای بازگشت معشوق در یک روز که از بخش سوره ای برای بازگشت معشوق می باشد را که در زیر آمده است ۱۰۰۰ مرتبه بخوانید تا با ایجاد حس وابستگی معشوق بتوانید وی را خیلی فوری برگردانید.
پرسش و پاسخ « فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ و لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم »

سوره ای برای بازگشت معشوق در سه روز

این دعا در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق می باشد و بسیار مرسوم است. دعای بازگشت معشوق در سه روز که در زیر آمده است را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب بخوانید.
عناوین دعاهایی که در این مطلب از سایت ما مطالعه خواهید کرد عبارتند از:

« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق آمده بسیار قابل توجه می باشد چرا که این دعا از نشانه های اراده ی قوی خداوند است. به این صورت که اگر خداوند کاری را بخواهد حتما انجام می شود. و به همین دلیل است که جزو ده دعای بازگشت معشوق می باشد. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است را بعد از هر نماز یومیه بخوانید.
« إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (نحل، ۴۰)إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل عمران، ۴۷ و…) خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل‏عمران، ۵۹) إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (یس، ۸۲) وَیَوْمَ یَقُولُ کُن َیَکُونُ (انعام، ۷۳) »

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

در این بخش از سوره ای برای بازگشت معشوق به آگاهی رسانی در مورد ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق می پردازیم ، ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق بسیار مجرب است. برای برگرداندن معشوق مورد نظر کافی است ذکر « الله الصمد » را ۱۰۰۰ بار تکرار کنید تا بوسیله جلب محبت معشوق او را به برقراری رابطه ای عاطفی و همیشگی برگردانید.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

این بخش از سوره ای برای بازگشت معشوق به طلسم قوی برای بازگشت معشوق که در زیر آمده است می پردازد. روی پارچه ای سفید و تمیز که باید زیر درختی سرسبز دفن شود با زعفران دعای زیر را بنویسید.
« الوهح الوهح الوهح به نام فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا علیکم یا ابا ابطین اسواس اسواس احضروا ف ل ا ن ب ن ف ل ا ن »

سوره ای برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

در بخش سوره ای برای بازگشت معشوق هستیم و در حال بررسی دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق. هنگامی که بین شما و معشوقتان کدورتی پیش آمده باشد و او از شما دوری گزیند، می توانید دعای رفع کدورت و بازگشت معشوق را هفت مرتبه بخوانید تا هرچه سریعتر کدورت بین شما برطرف شود و با دعای رفع کدورت بین زن و شوهر همه چیز ختم به خیر می شود.
پرسش و پاسخ « اللهم الّف بینهما کما اصلحت بین محمد و انصاره اللهم یا من ادخل محبه یوسف فی قلب زلیخا و یا من ادخل محبه موسی فی قلب آسیه بنت مزاحم و یا من ادخل محبه محمد فی قلب خدیجه بنت خویلد ادخل محبه (نام شخص طالب را ببرد) فی قلب (نام طرف قهر کرده را ببرد) کما ادخلت اللیل فی النهار و النهار فی اللیل و الذکر فی الانثی لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الّفت بین قلوبهم و لکن الله الّف بینهم انه عزیز حکیم و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.»

ختم سوره ضحی برای بازگشت غایب

آثار و برکاتی که در روایات برای ختم سوره الضحی ذکر شده است عبارت اند از:

  • به یاد آوردن امر فراموش شده: اگر فرد سوره ضحی را برای یک امر فراموش شده بخواند آن را به یاد می آورد.
  • بازگشت فرد غائب: اگر سوره ضحی را به اسم کسی که غائب یا گم شده است خوانده شود مسافر و گمشده و غائب سالم به خانه و خانواده اش باز می گردد.

به یاد داشته باشید هر كس ۴۰ بار این سوره را بلافاصله و بدون تكلم و رو به قبله و با طهارت، در روز ها یا شب های مبارك مثلا شب جمعه بخواند به هر نیتی كه باشد حاجتش برآورده شود.
بیشتر بخوانید:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا