فناوری و ارتباطات

سراه اندازی آسان سایت با یک پیشنهاد ویژه

اگر شما نیز علاقه مند هستید برای خودتان یا کسب و کارتان، سایت داشته باشید اما دانش فنی راه اندازی آن را ندارید ما با یک پیشنهاد ویژه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به آسانی هر چه تمام، صاحب وبسایت ایده آل خود شوید.
 

به اینصورت که شما تنها با یک سفارش ساده، سایر موارد را بصورت رایگان دریافت خواهید و مهم تر از آن اینکه در صورت انتخاب کردن گزینه راه اندازی سایت، اینکار بصورت کاملا رایگان با قالب حرفه ای برای شما انجام می شود!
ملزومات راه اندازی سایت
یک سایت در گام اول برای راه اندازی به آدرس سایت (دامنه)، فضا (هاست) و سایت ساز (CMS) نیاز دارد. معمولا دامنه و هاست با یکدیگر سفارش داده می شود و پس از آن، سایت ساز بر روی سایت نصب می گردد. برای طراحی سایت نیز از قالب مخصوص استفاده می شود که سایت از نظر ظاهری در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد. همانطور که گفته شد انجام موارد فوق به دانش فنی نیاز دارد و انجام آن ساده نیست اما ما در میزبان فا ، اینکار را برای شما به آسانی نوشیدن یک فنجان چای کرده ایم! اگر می خواهید بدانید که اینکار چگونه امکانپذیر است دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

تشریح طرح شگفت انگیز میزبان فا
در قالب این طرح شگفت انگیز، شما تنها با خرید هاست از میزبان فا سایر موارد نظیر دامنه و قالب را بصورت رایگان در اختیار خواهید داشت. همچنین در صورت تمایل، راه اندازی سایت نیز بصورت کاملا رایگان برای شما قابل انجام است. برای برخورداری از این طرح شگفت انگیز کافیست سفارش هاست را با دوره پرداخت سالانه انجام دهید تا گزینه های طرح شگفت انگیز برای شما فعال شود. تمامی موارد ذکر شده را می توانید در روند ثبت سفارش انجام داده و آنرا تکمیل نمایید.
نحوه خرید هاست از هاستینگر
برای خرید هاست از میزبان فا تنها کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایید!
سفارش هاست سی پنل افغانستان
چنانچه وب سایت شما پس از مدتی به موفقیت چشمگیری رسیده و بازدید بالایی داشته باشد نیاز است که آنرا ارتقا داده و به سرویسهای مخصوصی با عنوان هاست مخصوص وردپرس میزبان فا منتقل نمایید. انتقال سایت شما نیز بصورت کامل رایگان برای شما قابل انجام است. میزبان فا از مرحله راه اندازی تا مدیریت و توسعه کسب و کارتان در کنار شماست.
 

موضاعات مرتبط:

 
 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا